KONST / Litografier / Färglitografi 12779409
nr 1277 9409
Martin Ã…lund
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Bro. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 38x58, löst blad
Martin Ålund, svensk målare född i Umeå 1967.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:32:08
30/9 18:30:02